+48 602 783 406 / +48 602 784 807 / +48 881 426 319 / +48 32 494 66 66

Szyby samochodowe

Nasza firma poszczycić się może wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie wymiany szyb samochodowych. Posiadamy wykwalifikowany personel, który sprawnie i porządnie zajmie się wymianą szyb w Twoim samochodzie. Warto dodać, że na każdy montaż szyb udzielamy gwarancji.

Zajmujemy się wymianą szyb zarówno samochodów osobowych, jak i samochodów dostawczych i ciężarowych. Ponadto, w naszej ofercie sprzedaży posiadamy szyby największych światowych liderów w produkcji szyb samochodowych takich, jak: Pilkington czy Sekurit. Oferujemy kompleksowy zakres usług dotyczących wymiany i napraw szyb. Wśród wszystkich rodzajów szyb, które stosujemy, znajdują się między innymi: szyby pochłaniające ciepło, szyby przyciemniane, szyby ogrzewane oraz szyby laminowane.

Dla naszych stałych klientów ważna jest oferowana przez nas wysoka jakość wykonywanych usług, przy jednoczesnym poszanowaniu wymogów dotyczących ochrony środowiska. Wymiana szyb przez naszych specjalistów oznacza wysoki komfort jazdy, atrakcyjny wygląd całego pojazdu oraz bezpieczeństwo.

made by analogPIXEL