+48 602 783 406 / +48 602 784 807 / +48 881 426 319 / +48 32 494 66 66

O nas

Nasza firma istnieje na rynku od czterdziestu lat. Ogromne doświadczenie zdobyte podczas czterech dekad pracy oraz setki zadowolonych klientów pozwalają nam określać się prawdziwymi fachowcami.

We wszystkich działaniach charakteryzuje nas solidność i profesjonalizm. Wierzymy, że na sukces całego zespołu pracuje każda zatrudniona w naszej firmie osoba, dlatego bardzo poważnie i ze szczególną rozwagą skompletowaliśmy kadrę pracowników. Osoby, które zatrudniamy posiadają najwyższe kwalifikacje i tworzą załogę prawdziwych fachowców.

Lata pracy i doświadczeń pozwoliły nam się znacznie rozwinąć. Dziś jako solidna i stabilna firma świadczymy usługi w sposób kompleksowy. Prowadzimy naprawy powypadkowe pojazdów w bardzo szerokim zakresie: zajmujemy się lakiernictwem i blacharstwem, kosmetyką samochodową, a także wulkanizacją oraz wymianą szyb samochodowych.

Wykonując powierzone nam zadania korzystamy nie tylko z ogromnego doświadczenie załogi, ale także z najnowocześniejszych technologii. Nasza firma dysponuje sprzętem najnowszej generacji, który w połączeniu z wyspecjalizowaną kadrą umożliwia świadczenie usług z dziedziny naprawy szkód komunikacyjnych na najwyższym poziomie.

Zapraszamy.

made by analogPIXEL