+48 602 783 406 / +48 602 784 807 / +48 881 426 319 / +48 32 494 66 66

Naprawy

Mieli Państwo stłuczkę, najechali na słupek, uszkodzili lakier, karoserię? Odwiedźcie nas koniecznie.

Zapewniamy Państwu kompleksowe usługi w dziedzinie napraw szkód komunikacyjnych. Jesteśmy bardzo wszechstronni. Dzięki świetnemu wyposażeniu i ogromnej kompetencji posiadamy możliwości napraw wszystkich rodzajów pojazdów: zarówno samochodów osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych. Jesteśmy więc otwarci na wszystkich klientów i gotowi podjąć każde wyzwanie.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na pomoc w każdej sytuacji, bez względu na rodzaj pojazdu i specyfikę uszkodzeń.

Lakiernictwo

Świadczymy usługi najwyższej jakości w zakresie lakiernictwa. U nas usuną państwo zarysowania i naprawią wszelkie szkody wymagające interwencji profesjonalnego lakiernika.

Pracują u nas prawdziwi eksperci. Co roku kształcimy kilku kursantów-lakierników. Posiadamy także świetne oprzyrządowanie usprawniające prace lakiernicze.

Dysponujemy między innymi nowoczesną komorą lakierniczą renomowanej, niemieckiej firmy BLOWTHERM.

Charakteryzuje ją unikalny, opatentowany system recyrkulacji powietrza i pełna automatyka, umożliwiająca szybsze oraz dokładniejsze wykonanie usługi.

Między innymi: automatyczna faza przewietrzania kabiny, automatyczna faza schładzania wymiennika ciepła po fazie suszenia, zegar czasu suszenia rozpoczynający odmierzanie zaplanowanego czasu suszenia od momentu osiągnięcia zaplanowanej temperatury.

Komorę BLOWTHERM charakteryzuje także wykonanie według najwyższych standardów – spełnia one najostrzejsze wymogi norm środowiskowych i jakościowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie tylko minimalizujemy zanieczyszczanie naszej planety, ale także znacznie podwyższamy jakość wykonywanych usług.

Blacharstwo

Wykonujemy naprawy blacharskie wszelkiego rodzaju. Jeżeli zależy Państwu nie tylko na naprawie najwyższej jakości, ale także na czasie – zapraszamy do nas.

Posiadamy doświadczonych fachowców-blacharzy, którzy mają możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie solidnych, niemieckich i francuskich, firm. Dysponujemy między innymi francuską ramą pomiarowo-naprawczą firmy CELETTE – światowego lidera w produkcji oprzyrządowania do napraw karoserii samochodowych, działającego w branży od czterdziestu lat.

Dzięki świetnemu wyposażaniu i wiedzy pracowników naprawy trwają krótko i są jednocześnie wykonywane bardzo solidnie. Mamy możliwość połączyć to, z czym inni sobie nie radzą: ekspresowe terminy realizacji napraw i jakość usług.

Istniejemy na rynku od dawna, nawiązaliśmy i utrzymujemy współpracę ze wszystkimi dostawcami części zamiennych. Dzięki temu mamy szybki dostęp do wszelkich elementów mających zastąpić zużyte lub uszkodzone części.

Nowoczesny sprzęt, współpraca z dostawcami i doświadczenie pracowników wpływają korzystnie, nie tylko na jakość i czas napraw, ale także na koszt usługi – oferujemy bardzo konkurencyjne ceny.

Pomoc drogowa

W ramach świadczonych przez Nas usług oferujemy Państwu usługi całodobowej pomocy drogowej. Nowoczesny holownik, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście do zaistniałej sytuacji to cechy naszej firmy. Holowanie uszkodzonych pojazdów świadczymy w ramach bezgotówkowych rozliczeń z wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi w naszym kraju. Dodatkowym atutem naszych usług jest niezwykle szybki czas reakcji od momentu zgłoszenia, w przypadku odholowania auta, standardem w naszych usługach jest też bezpieczeństwo pojazdu podczas transportu oraz podczas przechowywania go na całodobowym parkingu serwisowym.

Bezgotówkowe rozliczenia z firmami ubezpieczeniowymi

Nasza firma oferuje kompleksowe naprawy powypadkowe. Powierzyć nam Państwo mogą nie tylko fizyczną naprawę samochodów powypadkowych. Należy wspomnieć, że blacharstwo, lakiernictwo i wymiana poszczególnych elementów, to tylko część oferowanych przez nas usług. Wszystko, co robimy staramy się wykonać profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Dlatego, też nasze kompleksowe naprawy powypadkowe obejmują również wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniem.

Uwzględniając potrzeby naszych klientów nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą szkód komunikacyjnych właśnie pod względem prawnym.

Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi działającymi na naszym rynku.

Pomagamy w poprawnym sporządzeniu protokołów powypadkowych i wspieramy naszych klientów w uzyskaniu odszkodowań. Każdy z powierzonych nam samochodów opatrzony zostaje kompletną dokumentacją.

Zapewniamy współpracę z profesjonalistami, którzy posiadają fachową wiedzę i niezbędne doświadczenie z zakresu szkód komunikacyjnych. Klienci nas odwiedzający mogą być pewni, że nasi wyszkoleni doradcy zajmą się również wszelkimi formalnościami.

Na czas napraw do Państwa dyspozycji oddajemy nasze samochody zastępcze. Zapraszamy.


made by analogPIXEL